Hakkımızda
Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

MOTAYSAN Ayna, 1992 yılında başlattığı üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini ürün yelpazesine her yıl yenisini ekleyerek devam etmektedir. Üretimlerine kamyon, tır, otobüs, midibüs ve minibüs aynaları ile başlayan MOTAYSAN Ayna, ana sanayinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde kendine özgü kurumsal ve dinamik kimliğiyle Türkiye’de Mercedes Benz Turk A.Ş, MAN A.Ş. BMC’nin OEM/Direkt tedarikçisidir. Ayrıca Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yerli araç üreten Savunma Sanayi tedarikçilerinin de çözüm ortağıdır.

MOTAYSAN Ayna, çalışmalarını aynı zamanda kendine özgü tasarımlarıyla da sürdürmektedir. Üretmiş olduğu patentli kör nokta aynaları, bebek aynaları ve eğitmen aynaları ile hem yurt içinde hem yurt dışında ürünlerini pazarda benimsetmeyi başarmıştır. 

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde 1750m²'si kapalı toplam 10.000m² alanda faaliyet gösteren firmamız aynaya dair ayna camından plastiğe, ayna kollarından bağlantılarına kadar bütün parçalarını kendi bünyesinde üretmekte olan entegre bir yapıya sahiptir.

Ana sanayilerin dışında İETT, EGO, ESHOT gibi birçok büyükşehir belediyelerinin de çözüm ortağıdır.

MOTAYSAN Ayna piyasalardaki yedek parçacıların, aksesuarcıların ve oto camcılarının da after market olarak tedariklerini sağlamaktadır.

MOTAYSAN Ayna ISO/TS 16949:2009 TS EN Kalite Yönetim Sistemi ve Sertifikasına sahiptir.

Müşterilerimiz ile buluşlarımızı ve geliştirdiğimiz ürünleri paylaşabilmek bize kıvanç verecektir.


SERTİFİKALARIMIZ